Yasak Elma Dizisinin Ünlü Oyuncusu Resmen Aldatıldı! Yasak Elma Dizisi Resmen Karıştı

Yasak Elma Dizisinin Ünlü Oyuncusu Resmen Aldatıldı! Yasak Elma Dizisi Resmen Karıştı

Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde Yıldız'ın Çağatay tarafından aldatıldığı öğrenilecek. Yıldız intikam almak için bambaşka bir yol deneyebilir. Berk Oktay'ın diziden ayrılması bekleniyor. Ünlü oyuncu Fox TV'deki diziye yakında veda edecek. Yasak Elma hakkındaki iddialar gündemi sarstı.

A+A-

Yasak Elma dizisi, yeni sezonuna bomba sahnelerle başladı. Dizide yaşanan gelişmelere baktığımızda Yıldız'ın aldatıldığı gerçeği izleyicileri şaşırttı. Yıldız, aldatılma şokunu üzerinden atabilecek mi? Çünkü ilk bölümlerde henüz öğrenmemişti ancak Çağatay ile Kumru'nun birlikte olduğunu artık o da anladı. Bundan sonra yapacağı hamleler dizinin kaderini belirleyecek.

Yıldız Çağatay İlişkisi Bitecek

İkilinin ilişkisi bir şekilde sonlanacak gibi gözüküyor. Ancak Yıldız, Çağatay'ı sevdiği için ve bir yandan da intikam duygusuyla dolduğundan dolayı ayrılmayı ikinci plana atabilir. Diziye katılan bir başka isim Murat Aygen ise Doğan karakterine hayat vermekte. Çağatay'ın yaptıklarını o da fark etti. Dizide büyük bir intikam havası yaşanacak. Biran Damla Yılmaz'ın canlandırdığı Kumru ise dizinin enleri arasına giriyor.

Berk Oktay Diziden Ayrılacak mı?

Öte yandan Berk Oktay'ın geçtiğimiz sezon finalinden bu yana ayrılacağı konuşuluyordu. Savaşçı dizisi oyuncu kadrosunun yeni bir yapımla geleceği ve Berk Oktay'ın da dizide oynayacağı iddia ediliyor. Bu nedenle Berk Oktay'ın diziden ayrılması için zemin hazırlanmış olabilir. Yasak Elma yeni bölümünde gözler Çağatay ve Yıldız da olacak.

ensonmedya.com

Etiketler : ,