Yasak Elma Hayranları Müjde! Final Kararı Geçersiz Oldu..

Yasak Elma Hayranları Müjde! Final Kararı Geçersiz Oldu..

FOX TV ekranlarının beğeni ile takip edilen pazartesi akşamları yayınlanan dizi projesi Yasak Elma ekrana gelmeye devam ederken, sosyal medya final kararın konuşmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde iddia edilen final haberleri doğru mu? İşte tüm detaylar..

A+A-

Yasak Elma kritik yolda...

FOX ekranlarının ve Türk televizyonlarının yayınlanan birkaç uzun soluklu diziden biri olan Yasak Elma'da şimdilerde herkes dizinin kaderini merak ediyor. Reytinglerde adından söz ettirmeyi başarıyor. Ama dizi ile ilgili ortaya atılan final iddialarının sebebi bu değil, Dizinin gerçekten final olmasa sebebi var Çünkü proje bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde kadrosundan birçok oyuncu isme veda etti. Bununlar beraber ekranlara 4 yıldır kesintisiz gelmesi yüzünden bazı kesimlerde tadında bitmesi gerektiğini savundu. Dizinin iyice saçmaladığını düşünen hayranlar bu kadar yeter diyerek bu sezon dizinin final olmasını istedi.

Yasak Elma ekranlara veda edecek mi?

Yasak Elma'dan müjdeli haber geldi. Dizi hakkında çıkan final iddialarına aldırış etmeden ekranlara devam edeceğini ve yeni bölümleriyle izleyicilerinin karşısına çıkacağı belirtildi. Şimdilik tekrar yeni bölümleriyle ekrana gelen dizini nübu konuyla ilgili kaderinin bu sezon diziler final olurken, açıklanması ve takipçilerine duyurulması bekleniyor. Ama yukarıda da söylediğiniz gibi dizisnin yeni sezonda ekranlara veda etme ihtimaline çok yüksek bir gözele bakılıyor.