Yasak Elma Oyuncusu Kavgayı Anlattı! Olayın Detayları Belli Oldu

Yasak Elma Oyuncusu Kavgayı Anlattı! Olayın Detayları Belli Oldu

FOX ekranlarının reytinglerde en başarılı dizilerinden bir olan, son zamanlarda sık sık final iddiaları ile gündeme gelen Yasak Elma dizisinin setinde geçtiğimiz günlerde kavga çıkmıştı. Aradan kısa bir zaman geçtikten sonra başrol oyuncusundan yeni açıklamalar geldi.

A+A-

Yasak Elma'da neler oluyor ?

FOX ekranlarının uzun yıllardır ekrana gelen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizisi Yasak Elma'da geçtiğimiz günlerde çok ilginç olaylar yaşanmıştı. Normalde yeni bölümleri ile gündeme gelmesi beklenen dizi, setinde yaşanan kavgayla gündeme oturmuştu. Sosyal medyada çok uzun bir zaman konuşulan bu olayın detayları hakkında başrol oyuncusundan yeni açıklamalar geldi.

Dizide Yıldız karakterini canlandıran oyuncu şu açıklamalarda bulundu: 

 “Diğer oyuncuyla "sohbet" ettiği için bir diğer oyuncu kızıp seti terk ediyor ve haftalar önce düşünülmüş senaryo bir anda başka yazılmış çıkıyor, ünlü mizahçılardan Vedat Özdemiroğlu Yasak Ayva diye bir komedi bölüm özeti yazmıştı Uykusuz'da, yerlere yatmıştık adeta o yazmış:) bahsi geçen kimse bu kadar çocuk değildir. Sohbetle suçlanmak beni güldürmüştür. Gerginliğe gerek yoktur… Ben, Şevval, PR ekibimiz o gün setten çıktıktan sonra, sahnelerin çekilmemiş olması yapımcı ve oyuncunun konusudur, sebebini onlar bilir. Bilgim ve ilgim yoktur. Bir suç değil, anlaşmazlıktan başka bir şey olmamıştır...”