Yasak Elma ve Sadakatsiz Dizisi Resmen Birleşti! FOX TV'den tepki Çeken Karar

Yasak Elma ve Sadakatsiz Dizisi Resmen Birleşti! FOX TV'den tepki Çeken Karar

Bir tarafta Yasak Elma diğer tarafta ise Sadakatsiz dizisi oldukça başarılı performans sergiliyor. İzlenme oranları harika olan diziyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Sadakatsiz ve Yasak Elma birlikte mi ekrana çıkacak? Dizilerin birleşeceği konuşulurken Şevval Sam'ın Sadakatsiz ziyaretinin perde arkası böyle yorumlandı.

A+A-

Yasak Elma dizisinin başrol karakteri olan Ender'i canlandıran Şevval Sam, geçtiğimiz günlerde Sadakatsiz dizi setine ziyaret gerçekleştirmişti. Oğlu Emir Tarık Tekin, Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterine hayat veriyor. Ayrıca Sadakatsiz dizisinin yönetmeni de Yasak Elma'nın yıllarca yönetmenliğini yapmış bir isimdi. Bu tanışıklık ve samimiyet nedeniyle Sadakatsiz dizi setini ziyaret eden Şevval Sam, oyuncularla ve yönetmenle oldukça samimi pozlar verdi. Ancak diziyle ilgili öyle bir iddia ortaya atıldı ki iki yapımın izleyicisi de şok oldu.

Sadakatsiz ve Yasak Elma Birleşiyor mu?

Şevval Sam'ın bu ziyaretinin ardından dizideki karakterlerin bir şekilde birleşeceği düşünüldü. Olayların tesadüfen birleşmesi karşısında izleyiciler büyük şaşkınlık yaşayacak. Senaryonun nasıl değişeceği ve Sadakatsiz gibi uyarlama bir dizinin buna nasıl uyum sağlayacağı merak konusu oldu. Eğer bir aksilik yaşanmaz ise Sadakatsiz dizisinde Yasak Elma oyuncularını görmemiz mümkün hale gelecek. Bu çok şaşırtan gelişme karşısında izleyiciler sosyal medyadan fikirlerini belirttiler. Oldukça heyecanlı olduklarını söylüyorlar.

Şevval Sam Ziyaretinin Perde Arkası Ortaya Çıktı!

Yasak Elma dizisinde oynayan Şevval Sam'ın hem oğlunu hem de eski yönetmenini görmek için gittiği Sadakatsiz dizi setine aslında neden gittiği belli oldu. Elbette onları da gördü ancak diziyle ilgili yeni gelişmelerin yaşanacak olmasından ötürü de bu ziyaretin gerçekleştirilmesi büyük önem arz ediyordu. Bakalım tüm bu iddialar gerçekliğini koruyacak mı? Yakın zamanda iki diziyi de beraber görebiliriz.