Yasak Elma Zirveye Bırakmıyor! Rakiplerine En Ufak Fırsat Vermedi..

Yasak Elma Zirveye Bırakmıyor! Rakiplerine En Ufak Fırsat Vermedi..

FOX ekranlarının uzun soluklu dizisi Yasak Elma reytinglerde yine büyük bir başarı gösterdi. Dizi aldığı reytinglerle TOTAL sıralamada zirvenin sahibi olmayı başarırken, çok iddialı rakiplerini de alt etti. İşte Yasak Elma'nın reyting performansı...

A+A-

FOX'un Yasak Elma dizisi şu anda kanalın en uzun soluklu dizisi olma özelliği taşıyor. Yayın hayatına başladığı günden beri gün değiştirmeyen Yasak Elma dizisi reytinglerde ki başarısını da hala devam ettiriyor. Dizi ara sıra reyting kayıpları yaşasa da, bunlar çok çabuk telafi etmeyi başarıyor. Dizinin hayran kitlesi hala projeyi yalnız bırakmıyor.

Yasak Elma dizisi reytinglerde ilk sırada...

Yasak Elma dizisi geçtiğimiz günün açıklanan reyting sonuçlarına göre TOTAL sıralamada birinci sırada yer alarak tüm rakiplerini geçti. Dizi diğer sıralamalarda ilk 5 proje arasında kendine yer bulabildi. Dizinin bu başarıyı çok güçlü rakipleri karşısına bile gösterebilmesi dikkat çekti!

Yasak Elma final olabilir!

Yasak Elma'nın reyting performansı iyi olsa da, dizi senaryosunda sona gelindiği için ekranlara veda edebilir. Bu konuda bazı iddialar bulunsa da, şimdilerde bu iddialara yalan gözüyle bakılıyor. Yani Yasak Elma'nın şimdilik final olma durumu bulunmuyor.