Yasak Elma’da Kimse Kalmadı! Bir Başrol Oyuncusu Daha Ayrıldı!

Yasak Elma’da Kimse Kalmadı! Bir Başrol Oyuncusu Daha Ayrıldı!

FOX TV ekranlarında yayınlanan dizide yaprak dökümü devam ediyor. Başrol oyuncularının teker teker ayrıldığı dizide neredeyse kimse kalmadı. Dizinin yeni sezona başlayacağı bile şüpheli. Bakın hangi sürpriz isim daha diziden ayrıldı.

A+A-

Pazartesi akşamlarının bol entrikalı aynı zamanda kahkaha dolu dizisinde ayrılıklar devam ediyor. Başarılı bir sezonu arkada bırakan dizi yeni sezona nasıl devam edeceği merak konusu. Dizinin yeni sezonunda bütün başroller ayrılırken tek bir isim kaldı.

Yasak Elma’da Yaprak Dökümü!

Dizinin sevilen karakterlerinden Gökhan Alkan onun ardından ise Şahika yani Nesrin Cevadzade sezon finali gerçekleşmeden önce diziye veda etmişti. Dizi izleyicisini üzen bu haberler bitmek bilmiyor. Sezon finali yapan dizi oyuncu kaybetmeye devam etti. İlk gelen haberlere göre Zehra karakterini canlandıran Şafak Pekdemir diziden ayrıldı daha sonra ise diziye yeniden dönen Barış Kılıç’ın diziye veda ettiği öğrenildi.

Başroller Veda Ediyor.

Geçtiğimiz günlerde edinilen bilgiye göre dizinin Hasan Ali Başkan’ı diziye veda ediyor. Erdal Özyağcılar’ın diziden çıkması ile bir hikaye daha bitmiş oldu. Haberler bununla da sınırlı değil dizinin önemli başrol oyuncularından birisi olan Şevval Sam Yasak Elma dizisinden ayrıldı. Diziden daha öncede ayrılmak isteyen oyuncunun ayrılığı kesinleşti. Dizide bir tek Eda Ece kaldı. Dizide ayrıklar devam ederken dizinin başlayıp başlamayacağı ise merak ediliyor. Dizi izleyicisi ile farklı bir hikaye ile mi buluşacak? Bu sorunun cevabı ise ilerleyen günlerde belli olacak.