Yasak Elma'da Tartışmalı İsmin İşine Son Verildi!

Yasak Elma'da Tartışmalı İsmin İşine Son Verildi!

Yasak Elma dizisinin magazin gündemine düşmesini sağlayan yönetmen artık dizide çalışmıyor. Dizinin ikinci yönetmeni Oğulcan Eren Akay kovuldu mu? İşine son verildiği iddiası sonrasında Şafak Pekdemir ile yasak aşkı konuşuldu. Oğulcan Eren Akay'ın evli ve çocuklu olduğu da belirtiliyor. Yasak Elma eski ikinci yönetmeni evli mi?

A+A-

Yasak Elma dizisi, Fox TV'de yayınlandığından bu yana en skandal gelişmesini yaşadı. Dizinin ikinci yönetmeni magazin gündemine bomba gibi düştü. Yasak aşk yaşadığı ortaya çıkınca ve üstüne muhabirlere karşı yakışıksız hareketlerde bulununca yönetim acil toplantı yaptı. Yasak Elma dizisinin yapımcı şirketi, ikinci yönetmenin işine son verdi. Peki yönetmenden bir açıklama geldi mi?

Şafak Pekdemir ile Yasak İlişki!

Dizinin eski oyuncularından Şafak Pekdemir ile görüntülenen Oğulcan Eren Akay, çok sert tepkiler vermişti. İki isim de küfürler etti ve muhabirlere doğru saldırgan tavırlarda bulundular. Dizinin ikinci yönetmeni olduğu için Oğulcan Eren Akay'ın kovulduğu ortaya çıktı. Uzun süre gündemden düşmeyecek bu gelişme karşısında izleyiciler de ne diyeceğini bilemedi. Fox TV dizisinin yeni sezonu başlamıştı. Her şey yolunda gidiyordu ve bu durumdan herkes memnundu. Ancak bu tarz gelişmeler diziyi sekteye uğratabilirdi. Ayrıca görevde kalması da doğru olmazdı.

Evli Olduğu İddia Edildi!

Yasak Elma dizisinin eski yönetmenlerinden Oğulcan Eren Akay'ın evli olduğu halde Şafak Pekdemir ile ilişki yaşadığı belirtiliyor. Bu iddialar karşısında kendisinin nasıl bir savunma yapacağı merak konusuydu.