Yasak Elma'daki O Sahne Dengeleri Değiştirdi! Yasak Elma Yıldız'a Sosyal Medyadan Destek!

Yasak Elma'daki O Sahne Dengeleri Değiştirdi! Yasak Elma Yıldız'a Sosyal Medyadan Destek!

Yasak Elma dizisi yeni sezonuna başladı. Fox TV'de yayınlanan dizinin ilk bölümünde Çağatay ve Kumru dikkat çekti. İkili arasındaki ilişki sosyal medya kullanıcılarının tepkilerine neden oldu. Yıldız'ın başına gelenlerin sonu bir türlü bitmiyor. Yasak Elma dizisinde ne gibi gelişmeler yaşanıyor? Berk Oktay diziden ayrılabilir.

A+A-

Yasak Elma'da Eda Ece'nin hayat verdiği karakter olan Yıldız, son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Yasak Elma'nın yeni bölümünde yayınlanan bazı sahneler büyük tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları bu duruma tepkisini gösterdi. İzleyiciler, bu tarz sahnelerin artık yayınlanmamasını ve Yıldız'ın bu olaylara maruz kalmamasını istiyor. Peki Yıldız'ı bekleyen büyük felaket nedir?

Yıldız Komşusuyla Aldatılıyor!

Yasak Elma'nın yeni sezon ilk bölümünde komşusu Kumru'nun eşi Çağatay ile birlikte olduğu görüntülendi. Bİrinci bölümün final sahnelerinde ikilinin samimi tavırları dikkat çekti. Hal böyle iken Çağatay'a da tepkiler yükseldi. Çağatay karakterinden beklenmeyen bu tavır nedeniyle bazı izleyiciler diziden ayrılacağını işaret etti.

Çağatay Yasak Elma'dan Ayrılacak mı?

Çağatay karakterinin Yasak Elma'ya veda etmesi bekleniyor. Nedeni ise bir süredir ayrılıkla anılan Berk Oktay'ın ani rol değişimi. Fox TV dizisinde senaryonun bu yöne doğru evrildiği görülmekte. Bakalım dizinin yeni bölümünde başka ne gibi sürprizlerle karşılaşacağız. Yıldız karakterinin ihanete uğramasıyla beraber dengeler baştan aşağı değişecek. Yıldız ve Ender bir olup Kumru'ya savaş ilan edebilir.