Yasak Elma'nın Ünlü Oyuncusu Tutuklandı! "Bana Tuzak Kuruldu" Dedi!

Yasak Elma'nın Ünlü Oyuncusu Tutuklandı! "Bana Tuzak Kuruldu" Dedi!

Yasak Elma'da oynadığı Lila karakteriyle ünlenen Ayşegül Çınar, geçtiğimiz günlerde polis çevirmesinde arabasında uyuşturucu bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı. Savunmasında ise eski sevgilisinin kendisine tuzak kurduğunu belirtti. Ancak tüm bu ifadeler ne kadar geçerlilik kazandı bilinmiyor.

A+A-

Yasak Elma dizisinin ünlü oyuncusu uyuşturucu bulundurmaktan göz altına alındı. İfadesinin ardından tutuklanan ünlü oyuncunun sözleri şok etti. İzleyicilerin sevgisini kazanmış olan Ayşegül Çınar'ın ifadesinde belirttikleri ise oldukça şaşırtıcıydı. Buna göre uyuşturucu bulunmasının sebebi çok daha farklı olaylara dayanıyormuş. Ancak tüm bu ifadeler tutuklanmasının önüne geçemedi. İşte ünlü oyuncuyla ilgili yaşanan gelişmeler...

Yasak Elma'nın Lila'sı Uyuşturucudan Tutuklandı!

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Lila karakteriyle bilinen Ayşegül Çınar, uyuşturucu bulundurmaktan tutuklandı. İfadesinde çok ilginç bir olaya yer verirken bu uyuşturucuların kendisine ait olmadığını savundu. Şok eden gelişme sonrası izleyiciler Ayşegül Çınar'ın ifadesini merak etti. Kendini ne diye savunduğu ve uyuşturucu kullanıp kullanmadığı araştırılıyor.

Ayşegül Çınar'a Eski Sevgilisi Tuzak mı Kurdu?

Ayşegül Çınar, eski sevgilisinin kendisine tuzak kurduğunu ve arabasına uyuşturucu koyarak kendisini zor duruma soktuğunu belirtti. Arabasının yedek anahtarının kaybolduğunu ve onun aldığını düşündüğünü söyleyerek kendisini savundu. Ancak bu savunmalar ne kadar gerçekçi ve polis nezdinde geçerli oldu bilinmiyor. Ayşegül Çınar, uyuşturucu bulundurduğu gerekçesiyle tutuklandı.

Yasak Elma'da Lila karakterine hayat vererek oyunculuk anlamında önemli bir deneyim yaşayan ünlü ismin zamanla daha da farklı dizilere geçiş yaptığı biliniyordu. Oyunculuğu konusunda başarılı bulunan ve git gide daha da ünlenen ünlü oyuncunun çok kritik bir zaman diliminde uyuşturucu bulundurmaktan tutuklanması gözlerden kaçmadı. Öte yandan pek çok ünlü ismin de uyuşturucu bulundurarak göz altına alındığı ancak sonrasında tedavi olarak pişmanlıklarını dile getirdiği belirtiliyor. Bakalım bu olayın ardından gerçekler ortaya çıkacak mı? Uyuşturucuyu Ayşegül Çınar'ın mı kullandığı yoksa sevgilisinin kendisine tuzak mı kurduğunu yakın zamanda daha da net anlayacağız.

Etiketler : ,