Yeni dizi Kâğıt Ev konusu ve oyuncu kadrosu ile gündem yarattı

Yeni dizi Kâğıt Ev konusu ve oyuncu kadrosu ile gündem yarattı

Star TV yeni dizisinden çok umutlu olduğunu duyurdu. Ayrıca Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu ve Tuvana Türkay'ın başrol aldığı Kâğıt Ev dizisi ekranlara geldi. Dizi konusu ve oyuncu kadrosu ile ön plana çıkmayı hedefliyor. Yeni sezonda reyting kıyımı yapan kanallar zarar yaptıkları dizilerin fişini çekti.

A+A-

Reyting sonuçlarının açıklamasının ardından dizinin ilk bölümün reytingleri ne iyi ne de kötü denebilecek seviyede. Hatta Star TV’nin Kâğıt Ev dizisi başka bir kanalda olsa çok daha iyi başlangıç yapabilirdi. Star TV bu sezon diziler konusunda çok iyi bir başlangıç yakalayamadı.

Star TV Yeni Dizisinden Büyük Reyting Sonuçları Bekliyor!

Ekranların yeni dizisi izleyici ile buluştu. Star TV yeni dizisinden büyük reyting sonuçları bekliyor. Ayrıca reyting sonuçlarının açıklanmasının ardından ilk bölümün reytingleri ne iyi ne de kötü seviyede. Fakat Star TV bu sezon dizideki olayları yeterince iyi anlatamıyor.

Star TV bu sezon Sol Yanım, Akrep, Menajerimi Ara gibi yapımları izleyici ile buluşturdu.  Ancak izleyici ile buluşma noktasında diziler hep bir problem yaşadı. Kanalın tanıtım strateji izleyicinin dikkatini çekmiyor. Bunun dışında kanalın daha geniş kitlelere ulaşmak için çaba harcaması gerekiyor.

Kâğıt Ev Dizisinin Ne Kadar Yaşayacağı Merak Ediyor

Star TV'nin birçok dizi için reyting kıyımı yapmaya devam ediyor. Bundan dolayı Kâğıt Ev dizisinin ne kadar yaşayacağı merak ediliyor. Ayrıca dizinin ilk bölümü çok kişi tarafından tercih edilmedi. İzleyici dizinin olay örgüsünü sosyal medyada değerlendirdi.