Yeni Nikon Z7 II İle Fotoğraflarınız Daha Profesyonel Çekiliyor!

Yeni Nikon Z7 II İle Fotoğraflarınız Daha Profesyonel Çekiliyor!

Nikon’un bu sektör içerisindeki şu ana kadar üretmiş olduğu en iyi fotoğraf makinesi denilebilir. Yeni Nikon Z7 II karşımıza 12 – bit RAW görüntü özelliği ile geliyor. Görüntüyü çok hızlı bir şekilde bizlere aktaran ve yavaşlama olmadan cihazımıza kaydedebilen bu özellik sayesinde fotoğraflarınız sizlere daha hızlı bir şekilde ulaşmış oluyor.

A+A-

Akıllı telefonlar neredeyse profesyonel makineler kadar profesyonel fotoğraflar çekebilecek düzeye geldi. Fakat fotoğraf işi ile uğraşan insanların ilgisini akıllı telefonların kameraları değil daha çok fotoğraf makineleri dikkat çekiyor. Çünkü akıllı telefonlardaki kameralar her ne kadar geliştirilirse geliştirilsinler fotoğraf makinelerinin kameraları kadar rahat bir kullanıma sahip olamayacakları onlar gibi de fotoğraf asla çekemeyecekler.

Nikon Z7 II Fotoğraf Makinesinin Teknik Özellikleri

Profesyonellik anlamında bu fotoğraf makinesi sizlere çok büyük ayrıcalıklar sunuyor. Şu ana kadar çekmiş olduğunuz her bir fotoğrafın kalitesini ve profesyonelliğini unutun. Nikon Z7 II ile fotoğraflarınız her zamankinden daha akıcı ve daha profesyonel denilebilir. Nikon Z7 II, fotoğraflar ve videolar için daha hızlı bir işlem yapma olanağı sunuyor. Hızlı bir beyine sahip olan bu fotoğraf makinesi düşük ışıkta bile çok mükemmel fotoğraflar ortaya çıkartabilmekte. Diğer makinelerde sadece tek bir kart girişi varken Nikon Z7 II’de ise 2 adet kart giriş yuvası bulunmakta. Aynı zamanda filmleri ve fotoğrafları bu cihazda ayrı ayrı görüntüleyebiliyorsunuz. Nikon Z7 II, 60 kare fotoğraf çekimi ve 4K formatında video çekimi yapabiliyor.