Yeşilçam Dizisi Çok Beğenildi! Şimdiden Rekora Koşuyor..

Yeşilçam Dizisi Çok Beğenildi! Şimdiden Rekora Koşuyor..

BluTV ekranlarında geçtiğimiz günlerde ilk bölümü yayınlanan ve çok büyük bir beğeni kazanan Yeşilçam dizisinden detaylar gelmeye devam ediyor. Sezona iddialı bir girişte bulunan proje sosyal medyada ve birçok platformda gündeme oturdu.

A+A-

Yeşilçam rekora koşuyor..

İçerisinde birçok dizi ve film bulunduran, ülkemizin en çok kullanılan ve beğenilen dijital içerik platformu BluTV yeni dizisi ile çok dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan , kadrosunda birçok iddialı ismi bulunduran Yeşilçam dizisi konusuyla da çok dikkat çekiyor. İlk 2 bölümü 22 Nisan tarihlerine izleyicisi ile buluşan dizinin yeni bölümlerinin yayınlanacağı tarihte belli oldu.

Yeşilçam dizisinin yeni bölümleri ne zaman ?

Yeşilçam dizisinin merakla beklenen yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı da belli oldu. Gelen bilgilere göre Yeşilçam 3 ve 4. bölümü ile 29 Nisan perşembe günü izleyicilerinin karşısına çıkacak. İlk bölümlerilye büyük bir ilgi gören dizinin, yeni yayınlanacak bölümlerinin nasıl tepkilerle karşılanacağı da merak ediliyor. Dizinin bu gidişle platformun en çok izlenen projesi olacağı düşünülüyor.

Etiketler : ,