Yeşilçam Dizisi Çok Beğenildi! Yeni Sezon Çekimleri Başlıyor

Yeşilçam Dizisi Çok Beğenildi! Yeni Sezon Çekimleri Başlıyor

Geçtiğimiz haftalarda BluTV'de ilk bölümüyle karşımıza çıkan Yeşilçam dizisi yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ederken, daha şimdiden yeni sezon için çekimlere başlandı. Dizinin bu kadar beğenilmesi herkesi şaşırttı.

A+A-

Yeşilçam dizisinden büyük müjde..

BluTV'nin bu sezon için çekilen Yeşilçam dizisi geçtiğimiz haftalarda ilk bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkmıştı. Sosyal medya başta olmak üzere birçok platformda gündeme oturmaya başaran dizinin bu kadar beğenilmesi birçok kişi şaşırtmıştı. Daha bu sezon için yayınlanacak bölümler bitmeden, diziden bir müjde daha geldi.

Kadrosunda Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, gibi isimleri bulunduran dizinin yeni sezonda birçok iddialı isimle daha anlaşması bekleniyor. İlk sezonunun bu kadar ilgi görmesinin ardından yeni sezonda adeta bomba gibi geleceği düşünülüyor.

60'lı yıllarda ki Yeşilçam Türkiye’sinde  sinemanın naif ve samimi hisler yaratan atmosferini çok etkileyici bir dille anlatan arka planda kalan karanlık yönlerine de ışık tutuyor. 

Yeni sezon için şimdilik herhangi bir tarih verilmedi. Bu sezon daha  birkaç bölümü yayınlanan dizinin 1. sezonunu tamamlamasının ardından, yeni sezonla ilgili izleyicilerle detayların yavaş yavaş paylaşılması bekleniyor. Seyirci daha şimdiden yeni bölümlerin yer alacağı 2. sezonu merakla beklemeye başladı

 

Etiketler : ,