Yeşilçam Dizisinin Galası Gerçekleşti! Oyuncular Çok Dikkat Çekti..

Yeşilçam Dizisinin Galası Gerçekleşti! Oyuncular Çok Dikkat Çekti..

Çok yakında BluTV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Yeşilçam'ın galası gerçekleşti. Gala içerisinde bulunduğumuz online sınavdan dolayı uzaktan yani online olarak olmak zorunda kaldı. Gala dizinin meraklıları tarafından çok büyük ilgi gördü.

A+A-

Yeşilçam dizisi için online gala..

Ülkemizin en çok kullanılan dijital dizi-film platformlarından biri olarak seçilen BluTV'nin çok yakında yani 22 Nisan tarihinde yayınlanması beklenen 60'lı yıllarda geçecek Yeşilçam dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve gerçeği aratmayan dekorlarıyla dikkat çekiyor. Merakla beklenen dizinin galası gerçekleşti. Gala içerisinde bulunduğumuz koronavirüs pandemisi yüzünden online olarak uzaktan gerçekleşti.

Dizinin oyuncuları samimi tavırları ile dikkat çekti.

Çağatay Ulusoy, “Bu zor geçen, tadı tuzu olmayan günlerde kısa bir süreliğine sizi evlerinizden alıp; hayal edenlerin, hayalleri olanların, inandığı şeylerin peşinden koşanların sokağı Yeşilçam’a götürmeyi, keyfinizi ve enerjinizi yükseltmeyi, projemizin samimiyetiyle içlerinizi ısıtmayı ümit ediyoruz.” ifadelerini kullanırken,

Afra Saraçoğlu, ‘Yeşilçam’ dizisinin  naifliğini, sadeliğini ve doğallığını yaşamasına vesile olduğunu dile getirirken, Selin Şekerci ise ‘Yeşilçam’ ile birçok rüyasının gerçekleştiğinden bahsederek heyecanı daha da yükseltti..

Etiketler : ,