Yeşilçam'ın Ünlü Oyuncusu Ayşecik'i Görenler Gözlerine İnanamadı! İşte Ayşecik'in Son Hali

Yeşilçam'ın Ünlü Oyuncusu Ayşecik'i Görenler Gözlerine İnanamadı! İşte Ayşecik'in Son Hali

Ayşecik karakteri ile hafızalara kazınan ünlü Yeşilçam oyuncusu Zeynep Değirmencioğlu, ortaya çıkarak herkesi şaşırttı. Hayranları, Değirmencioğlu'nu uzun zamandır görmüyordu. Başarılı isim şu sıralar ne yapıyor? Farklı mesleklerde çalıştığı öğrenildi. Yeşilçam Ayşecik hakkında bilinmeyenler...

A+A-

Yeşilçam'ın yıldız oyuncularından olan Zeynep Değirmencioğlu, oyunculuk kariyerine çok erken yaşlarda başladı. Kendisinin ekrana geldiği filmler severek izlendi. Daha sonra o dönem Fenerbahçe yöneticisi olan Timur Acar ile nikah masasına oturdu. 2010 yılına kadar süren evlilikten sonra boşanma kararı aldılar. Ünlü ismin 1974'ten sonra oyunculuğu bıraktığı biliniyor. Peki oyunculuktan sonra hangi işlerle uğraştı? Kariyerine erken veda ettiği için farklı meslek gruplarında çalıştığı öğrenildi.

55ea6689f018fbb8f87d76c9.jpg

Macera Filminden Sonra Bıraktı

Oyunculuk kariyerinde son filmi olan Macera'dan sonra farklı kariyerlere doğru yolculuk yapan Değirmencioğlu, 1990 yılında başladığı emlakçılık mesleğini devam ettirmektedir. Aynı zamanda 2012 yılında Değirmencioğlu Kebap Ocakbaşı Restaurant ile yeni bir girişime daha imza atmıştır. Açmış olduğu restoran ile Fenerbahçe semtinde hizmet verdiği öğrenildi. Emlakçılıktan sonra yeme içme sektöründe de önemli adımlar attığı görülüyor.

2059682.jpg

Değirmencioğlu İki Çocuk Annesi

Ayşecik karakteriyle ünlenen Değirmencioğlu'nun iki çocuk annesi olduğu öğrenildi. Uzun yıllar ekranda gözükmedikten sonra 66 yaşındaki eski oyuncunun kameralara yansıyan görüntüsüyle insanlar yıllar öncesine gitti. Başarılı ismin ticari anlamda çabalaması ve oyunculuğu erken yaşlarda bırakması izleyicileri üzmüştü.