Yılın Düğünü Zeynep Bastık Evlendi! Düğünde Neler Neler Oldu…

Yılın Düğünü Zeynep Bastık Evlendi! Düğünde Neler Neler Oldu…

Üç yıldır birlikte olan şarkıcı Zeynep Bastık ve menajeri Tolga Akış dün evlendi. Çiftin düğünde özel anlara yaşandı. Çiftin nikah şahitleri bakın kimler oldu. Düğün öncesinde açıklama yapan Zeynep Bastık neler söyledi? Çiftin düğününe kimler geldi. Yılın düğününe dair her şey…

A+A-

Uzun süredir birlikte olan çift dün gerçekleşen düğün töreni ile birlikte nikah masasına oturdu. Alaçatı’da The Stay adlı mekânda gerçekleşen düğün büyük ilgi gördü. Çiftin düğününe ise birçok ünlü akın etti.  Güzel şarkıcını şahitleri Esra Akpınar, Can Büyükkalkan ile Eylem Derçin olurken Tolga Akış’ın şahitleri Ahmet Tuğrul Ağırbaş, Berk Akardaş, Oğuzhan Koç ve Eylül Dölkeleş oldu.  Düğün öncesi açıklamalar.

 

Zeynep Bastık ve Tolga Akış’dan Düğün Öncesi Açıklamalar!

Çok mutlu oldukları her hallerinden belli olan çift heyecanlarını paylaştı. Zeynep Bastık’a ayakkabısının altına kimin isimlerinin yazdığı sorusu yönetildi. Güzel sanatçı “Sadece yakın arkadaşlarımı, sadece bekar olanları yazdım” dedi. Bastık’ın düğün için tercih ettiği gelinlik sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük beğeni kazandı. Peki düğünde kimler vardı.

Zeynep Bastık’ın Düğününe Ünlü Akını!

Açık havada gerçekleşen düğüne birçok ünlü isim katıldı. Düğüne katılanlar arasında en çok dikkat çeken Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç oldu. Düğünden önce açıklama yapan çift öncelikle çiftte mutluluklar diledi. Düğüne katılan ünlüler; Eser ve Berfu Yenerler çifti, Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi Çağrı Telkıvıran katıldı.

3126328-98eb059ffc0f2d86c3e67d227add26f9-640x640.jpg

Etiketler :