Yok Böyle Olay Alina Boz ve Aleyna Tilki Karşı Karşıya! İkilinin Hayranları Çıldırdı…

Yok Böyle Olay Alina Boz ve Aleyna Tilki Karşı Karşıya! İkilinin Hayranları Çıldırdı…

Alina Boz ve Aleyna Tilki pişti oldu. Ünlü bir markanın reklam yüzü olan ikili magazin gündemine bomba gibi düştü. Sosyal medyadan yapılan paylaşımlar olay oldu. İkilinin hayranları resmen birbiri ile yarıştı. Alina Boz ve Aleyna Tilki’yi karşı karşıya getiren olay ne? İkili sosyal medyadan hangi paylaşımı yaptı?

A+A-

Ekranların sevilen dizisi Maraşlı dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alan Alina Boz adını bir çok projede ile duyurdu. Genç yaşından itibaren ekranlarda olan ünlü güzel en son Netflix’in orijinal dizisi Aşk 101’de yer almıştı. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile tanıdığımız daha sonralarda “Sen Olsan Bari” solo parçası ile başarılı bir çıkış yapan Aleyna Tilki yaptığı veya paylaştığı her şey ile magazin gündemine bomba düşmeye devam ediyor. Bakın ikili nasıl karşı karşıya geldi. 

Aleyna Tilki ve Alina Boz Arasında Neler Oluyor?

Alina Boz’un sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafta üzerindeki Jean büstiyeri çok konuşulmuştu. 9 Haziranda ise Aleyna Tilki’de bir çekim de giymiş ve takipçileri ile paylaşmıştı. İki ünlü isminde aynı markanın kıyafetini giyerek paylaşım yapması şok etkisi yarattı. Daha sonra tüm gerçekler ortaya çıktı iki ünlü güzelde moda devi Prada markası gençler için Jean koleksiyonu oluşturdu ve tanıtım için Alina Boz ve Aleyna Tilki ile anlaştı. Bakın ikilinin hayranları nasıl tepki verdi.

Aleyna Tilki ve Alina Boz’un Hayranlarından Tepkiler!

Aynı markanın modeli olan iki güzelin hayranları ise sosyal medyadan büstiyerin kime daha çok yakıştığı konusunda tartışma başlattı. Giymiş oldukları büstiyerin fiyatı ise 5 bin 500 TL olduğu ortaya çıktı. İki ünlü isimden de herhangi bir açıklama gelmedi.

Etiketler : ,