Yüksek Krediye Düşük Faiz Oranı veren Bankalar Açıklandı!  (Ziraat, Halkbank, Vakıf)

Yüksek Krediye Düşük Faiz Oranı veren Bankalar Açıklandı! (Ziraat, Halkbank, Vakıf)

Kamu bankalarının sunduğu kredi paketleri çok fazla talep görmekte. Bunun en önemli nedeni de elbette artan faize rağmen devlet bankalarının kendi faiz oranlarını yükseltmemesi. Kredi çekerken düşük faiz oranı ile ödeme yapmak isteyenler Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın kredi kampanyalarını inceliyor. İşte devlet bankalarının kredi paketleri...

A+A-

Kamu bankaları arasında yaygınlaşan kredi kampanyaları o kadar farklı bir boyuta ulaştı ki vatandaş halinden memnun. Herkesin gözü TCMB'deki faiz değişimindeydi. Bir süre önce değişen faizlere rağmen devlet bankalarının faiz oranlarında hatrı sayılır bir değişiklik yapmaması göze çarptı. Özel bankalara nazaran daha avantajlı olan Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank'ın sunduğu krediler oldukça fazla talep görüyor. Verilen kredi miktarları da oldukça yüksek.

100 Bin TL'lik Kredi Veriliyor!

Devlet bankalarının bu süreçte tercih edilmesinin en önemli nedeni yüksek krediyi düşük faiz oranı ile vermesidir. Ayrıca uzun vade seçeneği ile de vatandaşın sırtındaki yükü hafifletmektedir. Böylelikle çekilen krediler zamanla daha rahat bir şekilde ödenebilir.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ta yapacağınız kredi başvurusu için şubelere gitmeniz en doğru karar olacaktır. Yüz yüze iletişim ile sormak istediklerinizi de sorabilir ve kesin yanıtlar alabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile mobil uygulamalar da size yardımcı olacaktır ancak aklınızdaki her türlü detaylı soruyu bizzat yetkililere sormak daha iyidir.