Yüzbaşı Bozok'tan Flaş Savaşcı Dizisi Kararı! Yüzbaşı Bozok Savaşcı Dizisine Dönme Kararı Aldı..

Yüzbaşı Bozok'tan Flaş Savaşcı Dizisi Kararı! Yüzbaşı Bozok Savaşcı Dizisine Dönme Kararı Aldı..

FOX TV'de yayınlanan Savaşcı Dizisi oyuncuları tekrar diziye döncekleri açıklandı. Berk Oktay Savaşçı dizisine katılacak mı? İki Fox TV dizisi arasında transfer yaşanabilir. Savaşçı dizisi reyting kaybediyor ve final yapması an meselesi. Yasak Elma'dan ayrılır ise Berk Oktay'ı Savaşçı'da görebiliriz. Ancak oyuncu diziye geri dönecek mi bilinmiyor. Diziye transfer olur ise reytingler artabilir.

A+A-

Savaşçı dizisinin reyting konusunda oldukça sıkıntılı bir dönemden geçtiği ifade ediliyor. Sevilen dizinin beklenmedik şekilde az izlenmesi izleyicileri üzdü. Çünkü dizi böyle giderse final yaparak ekranlara veda edecek. Üstelik bu konuda herhangi bir önlem de alınamadı. Yani dizi her hafta izlenme kaybederek yayın hayatına devam ediyor. Bekleneni bir türlü veremediği için diziyle ilgili önemli sorunlar yaşanmakta. Berk Oktay'ın transferi an meselesi.

Berk Oktay Savaşçı'ya Katılacak mı?

Berk Oktay'ın Yasak Elma dizisinden ayrılacak Savaşçı dizisine katılması bekleniyor. Başarılı oyuncunun önümüzdeki haftalarda diziye dahil olması demek reytinglerin bir anda artması anlamına geliyor. Çünkü onun zamanında reyting konusunda böyle bir problem yoktu. Oyuncunun sevildiği ve dizinin vazgeçilmez isimlerinden biri olduğu buradan da anlaşılıyor.

Yasak Elma'dan Ayrılması Gerekiyor!

Yasak Elma dizisinin sezon finali yaptığı ve önümüzdeki aylarda yeni sezonunun başlayacağı biliniyor. Ancak Berk Oktay, dizide önemli bir karakteri canlandırdığından bir anda ayrılması zor olabilir. Beklentileri karşılaması durumunda diziden ayrılabilir ve Savaşçı'ya katılabilir. Fakat büyük belirsizlik sürüyor. Savaşçı dizisi final yapabilir.

Etiketler : ,