Yüzbaşı Haydar TRT 1 Dizisiyle Anlaştı! Savaşcı Dizisi Oyuncuları Bir Arada Toplandı

Yüzbaşı Haydar TRT 1 Dizisiyle Anlaştı! Savaşcı Dizisi Oyuncuları Bir Arada Toplandı

Sarp Levendoğlu, Fox TV dizisi Son Yaz yerine başka bir dizide oynama kararı aldı. TRT 1'de yayınlanan Alparslan'ın Destanı dizisinde yer alacağı açıklandı. Sarp Levendoğlu'nun canlandıracağı karakter bile belli oldu. Dizide Fahriye Evcen ve Barış Arduç ile beraber oynayacak. İşte oyuncunun hayat vereceği isim...

A+A-

TRT 1, yeni dizisi için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Kanalın Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin ikinci sezonu Alparslan'ın Destanı adıyla devam edecek. Dizinin başrolünde Barış Arduç ve Fahriye Evcen gibi isimler yer almakta. Böylelikle dizi kadrosunun zenginliği her halükarda kendini belli ediyor. Sevilen diziye ünlü oyuncu da katılacak. Üstelik canlandıracağı karakter de açıklandı. Sarp Levendoğlu'nun yeni dizisiyle ilgili tüm gelişmeleri aktarıyoruz.

Sarp Levendoğlu Alparslan'ın Destanı'nda!

Alparslan'ın Destanı dizisi, oyuncu kadrosunu tamamlamak adına yoğun uğraş gösteriyor. Sarp Levendoğlu ile görüşüldü ve onay alındı. Gelen son bilgilere göre oyuncunun dizide oynayacağı iddia ediliyor. Eğer iddialar doğru ise başarılı ismin canlandıracağı karakter bile hazır.

Romen Diyojen'e Hayat Verecek!

Sarp Levendoğlu, Romen Diyojen'i canlandıracak. Bizans İmparatoru olan Diyojen, tarihte adından söz ettirmiş bir kişilikti. Böylelikle böylesine ünlü ve bilinen bir ismi canlandırması Sarp Levendoğlu'nun kariyeri açısından da önemli.

Son Yaz Dizisine Katılmayacak

Sarp Levendoğlu, Son Yaz dizisinde oynamaktan son anda vazgeçti. Canlandıracağı karakteri beğenmediği için dizide yer almayacağı iddia edildi.