Z Kuşağına Müjde! Erkenci Kuş Dizisinin Çekimlerine Başlandı! Erkenci Kuş Dizisi Tekrar Başlıyor..

Z Kuşağına Müjde! Erkenci Kuş Dizisinin Çekimlerine Başlandı! Erkenci Kuş Dizisi Tekrar Başlıyor..

Bir zamanlar Star TV ekranlarında yer alana her bölümü ile izleyiciye keyifli anlar yaşatan Erkenci Kuş dizisi geri dönüyor. Dizide herhangi bir değişiklik yok tam kadro ile ekranlarda olacak. Ekranlara dönecek olan dizi şimdiden hayranlarını heyecanlandırmayı başardı. Erkenci Kuş yeni bölümler ne zaman gelecek?

A+A-

Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın yer aldığı romantik komedi türündeki dizi ekranlara geri dönmeyi planlıyor. Dizi final yapmasının ardından İtalya’da yayınlanmaya başladı. İtalya da birçok kişinin dikkatini çeken dizi hayranlarına hayran ekledi. Aynı zamanda dizinin başrol oyuncusu Can Yaman dizinin İtalya’da ekranlara gelmesiyle birlikte daha da popülerleşti. Şimdi ise en merak edilen konu Erkenci Kuş ne zaman başlıyor?

Can ve Sanem’in Aşkı Tekrardan Ekranlarda…

Yaz dizisi olarak başlayan Erkenci Kuş dizisi kısa bir sürede gençlerin dikkatini çekmeyi başardı. İkili arasındaki uyum ise uzun bir süre gündemden düşmemişti. Sanem’in masumiyeti ve sempatik davranışları herkesi hayran bıraktı. Dizi İtalya’da yayınlanmaya başlandıktan sonra başrol oyuncularına ilgi daha çok arttı. Hatta Can Yaman şu sıralar İtalya’da bir dizinin başrolünde yer alıyor. Durum böyle olunca kanal bir karar aldı ve Erkenci Kuş dizisinin tekrardan ekranlara dönmesine karar verdi.

Erkenci Kuş Dizisi Geri Dönüyor!

Yurtdışında hala yayınlanmaya devam eden dizi ülkemize geri dönüyor. Toplamda 51 bölüm olan dizi sevenleri ile tekrardan buluşmayı planlıyor. Star TV’nin verdiği müjde sonunda dizinin yeniden yayınlanması kararı alındı. Alınan karara göre dizi hafta içi her gün Star TV ekranlarında olacak. 7 Temmuz Çarşamba gününden itibaren her gün 10.30’da Erkenci Kuş dizisi ekranlarda olacak.