Ziraat Bankası Bankakart Olanlara 100TL Anında Verecek! Son Başvurus 30 Nisan!

Ziraat Bankası Bankakart Olanlara 100TL Anında Verecek! Son Başvurus 30 Nisan!

Ziraat Bankası tarafından düzenlenen kampanya ile Hepsiburada Seyahat'ten yapacağınız 1.000 TL ve üzeri uçak bileti alışverişinizde, Bankkart'ınızla ödeme yaparak 100 TL Bankkart Lira kazanma fırsatı sizi bekliyor! Bu fırsattan yararlanmak için Bankkart Mobil uygulaması, bankkart.com.tr web sitesi veya SMS ile kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca, kazandığınız Bankkart Liraları son kullanma tarihine kadar anlaşmalı üye işyerlerinde kullanarak, ekstra indirimler elde edebilirsiniz.

A+A-

Ziraat Bankası, Bankkart kullanıcılarına özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında, Hepsiburada Seyahat'ten yapılacak uçak bileti alışverişlerinde 100 TL'ye kadar Bankkart Lira kazanma fırsatı sunuluyor.

ziraat-bankasi.jpg

KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

Kampanya 15 Mart - 30 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Bankkart sahipleri, kampanyaya Bankkart Mobil uygulaması, bankkart.com.tr web sitesi veya SMS ile katılabilecekler. SMS ile kampanyaya katılmak için Banka tarafından kayıtlı cep telefonunuzdan HBSEYAHAT yazıp 4757'ye SMS göndermeniz yeterli olacak.

Kampanyadan yararlanabilmek için, Bankkart'ınızı kredi kartı veya banka kartı olarak kullanarak, hepsiburadaseyahat.com'dan tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri uçak bileti alışverişinizde 100 TL Bankkart Lira kazanacaksınız. Alışverişlerinizin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmekte olup, kazanılan Bankkart Liralar, 10 Mayıs 2023 tarihinde müşterinin kartına yüklenecektir.

BANKKART LİRALARINIZI KULLANMAYI UNUTMAYIN SAKIN!

Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Liraların son kullanım tarihi 31 Mayıs 2023'tür. Kullanılmayan Bankkart Liralar 1 Haziran 2023 tarihinde geri alınacaktır. Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir.

Ayrıca, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilecek olup, bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 100 TL Bankkart Lira kazanabilecektir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Ziraat Bankası tarafından düzenlenen bu kampanya, Bankkart sahipleri için oldukça avantajlı bir fırsat sunmaktadır. Hepsiburada Seyahat'ten yapılacak uçak bileti alışverişlerinde kazanılabilecek Bankkart Liraları unutmayın ve kampanyaya hemen katılın.