Ziraat Bankası Kesenin Ağzını Açtı: SMS ile Başvuran Herkese 2.000TL Hediye!

Ziraat Bankası Kesenin Ağzını Açtı: SMS ile Başvuran Herkese 2.000TL Hediye!

TATİLSEPETİ'nde yapacağınız harcamalarınız için Ziraat Bankası'nın Bankkart Lira kampanyası kaçırılmayacak bir fırsat! Başvurunuzu hemen yapın, Bankkart Liralarınızı kazanın.

A+A-

Ziraat Bankası son kampanyasıyla müşterilerine avantajlı bir fırsat sunuyor. Bankkart'ın kredi kartı veya banka kartı özellikleri kullanılarak TATİLSEPETİ'nden tek seferde 7.500 TL ile 12.499 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerde 750 TL Bankkart Lira, 12.500 TL ile 19.999 TL arasındaki alışverişlerde 1250 TL Bankkart Lira, 20.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 2.000 TL'ye kadar Bankkart Lira hediye edilecektir.

ziraat-bankasi-tatil-sepeti.jpg

Kampanya detayları:

Kampanyaya katılım için son başvuru tarihi 31 Mart 2023 olarak belirlenmiştir. Bankkart Mobil, bankkart.com.tr veya SMS yoluyla kampanyaya başvuru yapılabilmektedir. SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazarak 4757'ye göndermeniz yeterlidir.

Kampanyadan yararlanmak için ise TATİLSEPETİ'nden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Bankkart POS cihazından yapılan alışverişlerde, söz konusu Bankkart Liraları kazanılabilir.

ziraat-bankasi-tatil-sepeti-002.jpg

Bankkart Liraların son kullanım tarihi 31 Temmuz 2023'tür. Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liraları, Ziraat Bankası'nın anlaşmalı olduğu yerlerde kullanılabilmektedir.

Sonuç olarak, Ziraat Bankası'nın Bankkart Lira kampanyası TATİLSEPETİ kullanıcılarına büyük avantaj sağlıyor. Kampanyadan yararlanmak için son başvuru tarihi olan 31 Mart 2023'e kadar başvuru yapılması gerekiyor. Siz de bu fırsatı kaçırmadan Bankkart Liralarınızı kazanabilirsiniz.