Ziraat Bankası'ndan Neredeyse Bedavaya Satılık Ev İlanı!

Ziraat Bankası'ndan Neredeyse Bedavaya Satılık Ev İlanı!

Ziraat Bankası, ucuz ev kampanyası ile karşımıza çıktı. 2+1 odalı evin yeni yapılmış olması ve bazı özellikleri beğenildi. Peki bankadan ucuza ev almak için gerekli şartlar nelerdir? Yok pahasına verilen evin fiyatını duyanlar çok şaşırdı. Ziraat Bankası gayrimenkul fiyatları...

A+A-

Ziraat bankası, gayrimenkul alanında yaptığı satışlarla da büyük ses getiriyor. Kamu bankası piyasa fiyatının altında verdiği evler neticesinde pek çok kişiyi ev sahibi yaptı. Yeni inşa edilen evlerin yanı sıra  2+1 satılık ev ilanı da eklendi. Fiyatını görenler ise başvuruda bulunmak için harekete geçti. Peki Ziraat Bankası'nın satılığa çıkardığı evin özellikleri nelerdir? Ev kaç ne kadar satılıyor? Evi satın almak için gerekli şartlar haberimizde yer alıyor.

Ziraat Bankası'ndan Ucuz Ev

Evi satın almak isteyenler için 2+1 ve banyonun da dahil olduğunu belirtelim. Ayrıca 2016 yılında inşa edilen bu evde şu an için kimse kalmamaktadır. 62 metrekarelik evin bir diğer özelliği ise fiyatı. Isınma tipinin ise sobalı olduğu belirtiliyor. Ev için teklifte bulunanlar fiyatın çok düşük olduğunu düşünüyor.

ziraatbankasii.jpeg

Evin Fiyatı Ne Kadar?

Kamu bankasının verdiği ilanda ev fiyatı 37 bin TL olarak gözükmekle beraber değerinin neredeyse 10 - 15 katı düşük fiyata satılmaktadır. Bu gelişme neticesinde evi satın almak için nereden başvuru yapılması gerektiği de merak ediliyor.

Bankadan Nasıl Ev Alınır?

Bankanın ilanıyla beraber evi satın almak istiyorsanız teminat bedeli ödemelisiniz. 2.226 TL'lik bedelle beraber 37.100 TL'lik başlangıç fiyatı vardır. Minimum artırma bedeli ise 1.000 TL'dir. Tüm bu kurallar dikkate alındığında sizler de evi satın almak için başvuruda bulunabilirsiniz. 

Ziraat Bankası ucuz gayrimenkul ilanları için https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=24254&cid=3429787#21896  adresini ziyaret edebilirsiniz.