Euro 35,95 %0,40
Dolar 33,03 %0,65
Sterlin 42,76 %1,08
Altın 2.559 %0,40

ATV'nin 2024 Yaz Sezonu Dizi Listesi Yayınlandı! ATV Ekranlarında Yayınlanacak İlk Dizinin Fragmanı Yoğun İlgi Çekti!

ATV'nin yeni sezonda yayımlanacak olan 'Holding' dizisi, güçlü kadrosu ve çarpıcı hikayesi ile izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Dizinin yaratıcı ekibi ve büyük bütçesi, 'Holding'in yılın en çok konuşulan projelerinden biri olacağını şimdiden garanti ediyor. Seyirciler, dizinin ekrana geleceği günü sabırsızlıkla bekliyor.

atv

ATV'nin yeni sezonda ekrana gelecek olan ve büyük ilgi gören 'Holding' dizisi, izleyicileri şimdiden heyecanlandırmaya başladı. Dizinin kadrosuna katılan üç yeni flaş oyuncu, seyirciler arasında büyük merak uyandırdı. Kim oldukları ve hangi rolleri canlandıracakları konusunda ipuçları, dizinin takipçilerini daha da sabırsızlandırıyor.

Oktay Kaynarca'nın Yeni Projesi ve 'Holding' Dizisinin Gelişi

Uzun süredir ATV ekranlarında yayımlanan 'Ben Bu Cihan'a Sığmazam' dizisi final yaptıktan sonra başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, aynı kanalda yeni bir yarışma programı sunmaya başladı. Bu değişikliklerin hemen ardından, 'Ben Bu Cihan'a Sığmazam' dizisinin yerini alacak yeni bir proje haberi geldi. Bu yeni proje, 'Holding' adıyla ekrana taşınacak.

'Holding' Dizisine Dev Bütçe ve Güçlü Yapım Ekibi

“İşler Güçler”, “Poyraz Karayel”, “Şevkat Yerimdar” ve “Avlu” gibi başarılı yapımlara imza atan Limon Yapım, ATV için yine iddialı bir proje hazırlıyor. Alınan bilgilere göre, ATV 'Holding' dizisine devasa bir bütçe ayırmış durumda. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; dizinin konusu, dünya serbest dalış rekortmeni genç bir kadının, ülkenin en büyük holdinglerinden birisinin yönetimini ele geçirmek için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Bu kadın, kız kardeşlerine ve mafyaya karşı zorlu bir savaş veriyor. 'Holding' dizisi, “İnsanî bir kapitalizm mümkün müdür?” sorusuna drama evreni içinde yanıt arayacak.

Yönetmen ve Senarist Kadrosu

Dizinin yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu ve Deniz Yılmaz oturacak. Senaryo ise Limon Yapım’ın deneyimli yazı grubu tarafından kaleme alınıyor. Oyuncu seçimleri süren diziye, iki usta oyuncu Musa Uzunlar, Macit Koper ve Ali İl katıldı.

Dizinin Sloganı ve İlk Bölüm Hazırlıkları

“O holdingi ben yöneteceğim, adaletle yöneteceğim, hakça paylaştıracağım ve ejderlerle savaşırken ejderlere benzemeyeceğim!” sloganıyla hareket eden 'Holding' dizisi, lider karakteri ile Türkiye'nin sermaye sınıfını sıra dışı bir dille ele alacak. 'Holding' dizisinin ilk bölümü için temmuz ayında sete çıkılması planlanıyor.

Yazar: Doğuş Biçer
Yorum Yaz
Yorumlar (0)
Henüz yorum yapılmamış.
<