Euro 34,90 %0,42
Dolar 32,27 %-0,07
Sterlin 41,29 %0,27
Altın 2.411 %0,18

Bahar Dizisi 14. Yeni Bölümüyle Ekran Başındaki Seyircileri Şaşırtmaya Geliyor! Bahar Dizisinin Yeni Fragmanında Yaşanan Olaylar Hayal mi? Gerçek mi?

Bahar: Uyanmaya Hazır Mısınız? dizisinin 14. bölümünde sürprizler devam ediyor. Aziz Uras'ın yas süreci, Bahar ve Evren'in ilişkisi derinleşiyor. Hastanedeki yangın sonrası yaşananlar ve Leyla'nın dramı izleyicileri ekrana kilitleyecek. Kaçırmayın!

bahar

Zeynep'in ölümü sonrası derin bir yas sürecine giren Aziz Uras, toparlanmak için bir süre izne ayrıldı. Bu süreçte hem ailesi hem de Evren Hoca ona büyük destek oldular. Abisi Selim'in tutuklanmasıyla büyük bir şok yaşayan Rengin, Bahar'a genel cerrahide rotasyona devam etmesini söyledi. Bu durumu öğrenen Çağla, Rengin'i yemeğe çıkardı. Üniversite yıllarından beri ilk defa bir araya gelen yakın arkadaşlar, geçmişleri ve hayatları hakkında uzun uzun sohbet ettiler.

Parla'nın Sırrı ve Evren'in Destekleri

Çağla, bir geceliğine kız kardeş olacağız diyerek Parla’nın Timur’un kızı olduğu gerçeğini öğrendi. Evren’in, Aziz Uras için Zeynep’in dosyasını incelediğini öğrenen Bahar, Evren’i teknesinde ziyaret etti. Aziz Uras’ın bu dosyada suçsuz olduğuna emin olan Bahar ve Evren, derin bir nefes aldılar ve ilişkileri de bu olayla birlikte derinleşti. İkisinin birlikte olduğunu duyan Timur, marinaya giderek Bahar ve Evren’in samimi anına tanıklık etti.

Bahar'ın Karışık Duyguları ve Timur'la Çatışması

Bahar, çocuklarının geleceği, Nevra’nın hastalığı, Timur’un baskısı ve kendi istekleri arasında sıkışmış hissetti. Umay’ın okulundaki ebeveyn gösterisine Bahar ve Timur, "Romeo ve Juliet" oyunuyla katıldılar. Bu sırada Evren, çocuk esirgeme kurumunda burs aldığı bir cemiyetin etkinliğine katıldı ve orada Dora’yla karşılaştı. Aile mahkemesinden gelen ihtarnameyi görünce, Timur Bahar’la konuştu.

Boşanmaya kararlı olan ve Timur’un her durumda haklı çıkmaya çalışmasından yorulan Bahar, Timur’un “Ben seni Rengin’le aldatıyorsam sen de beni Evren’le aldatıyorsun!” sözlerine öfkelendi ve Timur’a tokat attı. Evliliğini kurtaramayacağına emin olan Timur, Rengin’in yanına gitti ve aralarında soğuk rüzgarlar esen ikili yeniden bir araya geldi.

Leyla'nın Yaralanması ve Hastanedeki Yangın

Evren ve Bahar, ateşli silahla yaralanıp hastaneye getirilen Leyla ile ilgilendiler. Bahar, Leyla’nın işaretiyle ona asıl zarar verenin abisi Levent olduğunu anladı. Leyla’ya yardım etmek için ihbarda bulunan Bahar, Levent tarafından yakalanarak bir odaya kilitlendi. Bu esnada hastanede çıkan yangın, herkesi paniğe sevk etti. Peran Vakıf Hastanesi boşaltılırken, Bahar’ı hiçbir yerde bulamayan Evren ve Timur, onu kurtarmak için hayatlarını riske atarak büyük bir çaba gösterdiler ve birlikte Bahar’ın olduğu odanın kapısını kırıp onu kucakladılar. Timur, Bahar’ı oradan çıkarmak için Evren’le yarışırken, Bahar “Evren, beni bırakma,” diyerek Evren’e sarıldı.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Her şeye rağmen yeniden başlamanın mümkün olduğunu hatırlatacak olan “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısınız?” dizisi, heyecan dolu 14. bölümüyle her salı saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Yeni bölümde hangi sürprizlerin bizleri beklediğini kaçırmayın!

Yazar: Doğuş Biçer
Yorum Yaz
Yorumlar (0)
Henüz yorum yapılmamış.
<
dqwdqw