Euro 35,01 %0,75
Dolar 32,28 %-0,06
Sterlin 41,47 %0,68
Altın 2.421 %0,60

Gaddar Dizisinin 18. Yeni Bölümünde Dağhan ve Leyla Nişanlanıyor! Aydan ve Dağhan Arasındaki Gerginlik Daha Büyük Bir Hal Alıyor!

Cuma akşamları Now televizyon kanalında yayınlanan Gaddar dizisinin 18. yeni bölümü büyük olaylara sahne olacak. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Sümeyye Aydoğan'ın paylaştığı dizinin yeni bölümünde, karakterlerin hayatlarını derinden etkileyecek sürpriz gelişmeler izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.

gaddar

Now televizyon kanalında cuma akşamları büyük bir heyecanla beklenen Gaddar dizisinin 18. yeni bölümü önemli gelişmelere sahne olacak. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Sümeyye Aydoğan'ın paylaştığı dizinin bu bölümünde yaşanacak olaylar izleyiciyi ekrana kilitleyecek. İşte detaylar:

Korkut'un Ölümü Sonrası Dağhan'ın Zor Günleri

Korkut’un ölümü, Dağhan'ı derinden sarsar ve kendini hem yorgun hem de çaresiz hissetmesine neden olur. Bu zorlu süreçte Dağhan, Leylâ’nın yanında teselli arar. Bu durum, Leylâ ve Dağhan arasındaki bağın hala güçlü olduğunu gösterir. Ancak Aydan, Oya’nın ısrarlarına daha fazla direnemez ve yeni biriyle görüşmeye karar verir.

Rüzgâr’ın İntikam Arzusu

Rüzgâr, babasının intikamının alınmasıyla bir nebze rahatlar. Ancak bu olay, içinde gizli kalan intikam alma duygusunu yeniden canlandırır. Geçmişte, Dağhan askerdeyken, sevdiği kızın hayatını karartan bir olay yaşamıştır. Bu olayın sorumlusunu bulup intikam almak için Enver’den yardım alır ve harekete geçer.

Mesut ve Rüzgâr'ın Tehlikeli Macerası

Rüzgâr, Mesut’un yardımıyla düşmanının peşine düşer. Ancak Mesut, içinde bulundukları durumdan şüphelenmeye başlar. Rüzgâr’ın başladığı bu tehlikeli macera, onun başına büyük belalar açar. Karşısındaki adam, Rüzgâr’dan daha tehlikelidir ve Rüzgâr ölümle burun buruna gelir. Fatma, bu olay nedeniyle Dağhan’ı suçlar ve Dağhan, kardeşiyle arasındaki bağın zarar görmesiyle sarsılır. Hem bu bağı onarmak hem de Rüzgâr’a yapılanların bedelini ödetmek için mücadele eder.

Müdür ve Nilüfer Arasındaki Gerilim

Müdür, Nilüfer ile arasındaki bağı güçlendirmeye çalışsa da Nilüfer’in ona olan nefreti devam etmektedir. Ekber, Nilüfer’i bulup Müdür’ü incitmek için uğraşmaya devam eder. Ekber’in Korkut’a yaptığı yardımlar, Müdür ve Ekber arasındaki gerginliği artırır. Müdür, Nilüfer’i yurt dışına göndermek için hazırlıklara başlar fakat güvenilir bir yer bulmak zorundadır. Bu sebeple yeniden Leylâ’nın kapısını çalar.

Ekber ile Hesaplaşma

Yaşanan olayların ardından Müdür ve Dağhan, oklarını Ekber’e çevirir ve onu öldürmek için bir plan yaparlar. Rüzgâr’ın başına gelenlerin bedelini ödetmek için harekete geçerler. Bu sırada Ekber de tüm gücünü kullanarak Enver ve Dağhan’ı zor bir duruma sokmak için Şirket’ten destek alır.

Gaddar dizisinin 18. bölümü izleyicilere büyük bir heyecan yaşatacak. Her bir karakterin yaşamında meydana gelen bu büyük değişimler, dizinin ilerleyen bölümleri için de merak uyandırıcı olacak. Yeni bölümde neler olacağını kaçırmamak için cuma akşamı ekran başında olmayı unutmayın.

Yazar: Doğuş Biçer
Yorum Yaz
Yorumlar (0)
Henüz yorum yapılmamış.
<
dqwdqw