Euro 35,10 %-0,10
Dolar 32,79 %0,05
Sterlin 41,42 %-0,23
Altın 2.490 %0,07

Şehrazad Dizisinin Sürpriz Yıldızı: İrem Altuğ'un Katılımıyla Yeni Bir Heyecan!

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi "Şehrazad", seyircileri büyülemeye hazırlanıyor. Nazlı Heptürk'ün yapımcılığını üstlendiği dizi, İstanbul'da çekimlerine başlayıp Denizli'ye taşınmış, ardından tekrar İstanbul'a dönmüştü. Başrollerini Burak Deniz ve Su Burcu Yazgı Coşkun'un paylaştığı yapım, izleyicileri büyüleyecek gibi görünüyor.

irem altuğ

ATV'nin yeni sezonunda izleyicilerle buluşacak olan "Şehrazad" dizisi, büyük bir heyecanla bekleniyor. Nazlı Heptürk'ün yapımcılığını üstlendiği dizi, İstanbul'da başlayan çekimlerini Denizli'de sürdürdü ve sonrasında tekrar İstanbul'a taşındı.

Oyuncu Kadrosunda Güçlü İsimler

Başrollerini Burak Deniz (Mahir) ve Su Burcu Yazgı Coşkun’un (Canfeza) paylaştığı diziye, yetenekli oyuncu İrem Altuğ da dahil oldu. Senaryo ve hikayesi Eda Tezcan'a ait olan yapım, geniş bir oyuncu kadrosuna sahip.

İrem Altuğ'un Dizideki Rolü

Çok yönlü oyuncu İrem Altuğ, "San Francisco Kafası" adlı kitabının satışa sunulmasının ardından "Şehrazad" dizisinde önemli bir rolle karşımıza çıkacak. Altuğ, konağın gelini "Sevde" karakterine hayat verecek.

Diğer Oyuncular ve Karakterler

Emre Kabakuşak'ın yönettiği dizide, Gürkan Uygun "Kürşat", Mesut Akusta "Raşit", Ecem Çalhan "Sıla", Eren Vurdem "Selim", ve Özlem Türkad ise "Süreyya" karakterlerini canlandıracak.

Yazar: Doğuş Biçer
Yorum Yaz
Yorumlar (0)
Henüz yorum yapılmamış.
<