Euro 34,93 %0,56
Dolar 32,25 %-0,16
Sterlin 41,40 %0,54
Altın 2.421 %0,62

Serkay Tütüncü'den Beklenmedik Atak! Sandık Kokusu Dizisinin Kadrosunda Yerini Aldı!

Show TV'nin sevilen dizisi "Sandık Kokusu", yeni bir ismi kadrosuna katıyor: Serkay Tütüncü. Oyuncunun diziye dahil olması, izleyiciler arasında büyük bir merak uyandırdı. Kahraman karakteriyle tanınan Tütüncü, dinlenme sürecinin ardından yeniden setlere dönerek Kıvanç karakterine hayat verecek. Bu gelişme, dizinin takipçileri arasında heyecan ve merakla karşılandı.

serkay

Başarılı oyuncu Serkay Tütüncü, Show TV'nin popüler dizisi "Sandık Kokusu"nda yer alacak. Bu gelişme, izleyiciler arasında heyecan yarattı. İşte detaylar:

Serkay Tütüncü'nün Dönüşü

Dizide Kahraman karakteriyle tanınan Serkay Tütüncü, bir süredir dinlenmekteydi. Ancak şimdi, yeniden setlere döndüğü açıklandı. Bu haber, hayranlarını sevindirdi ve diziye olan ilgiyi artırdı.

Yeni Karakter: Kıvanç

Serkay Tütüncü, "Sandık Kokusu"nda 23. bölümden itibaren Kıvanç karakterini canlandıracak. İzleyiciler, bu yeni karakterin hikayesini merakla bekliyor. Tütüncü'nün performansıyla diziye yeni bir soluk getirmesi bekleniyor.

Dizi Ekibi ve Yapım Süreci

"Sandık Kokusu", O3 Medya tarafından üretilen ve Show TV'de yayınlanan bir yapım. Dizinin senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun bulunuyor. Başrollerde ise Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Meriç Aral, Seda Türkmen ve Uğur Yücel gibi deneyimli isimler yer alıyor.

İzleyiciyle Buluşma Zamanı

"Sandık Kokusu", her çarşamba akşamı saat 20.00'de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Dizi, izleyicilere keyifli ve heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

Serkay Tütüncü'nün "Sandık Kokusu"na katılması, dizinin heyecanını artırdı ve izleyiciler arasında büyük bir merak uyandırdı. Yeni karakter Kıvanç'ın dizide nasıl bir rol üstleneceği ise izleyicilerin sabırsızlıkla beklediği bir detay.

Yazar: Doğuş Biçer
Yorum Yaz
Yorumlar (0)
Henüz yorum yapılmamış.
<
dqwdqw