Euro 34,93 %0,55
Dolar 32,26 %-0,09
Sterlin 41,41 %0,53
Altın 2.418 %0,51

SSK, BAĞ-KUR ve 4C Emeklilerine Müjde: Hafta Sonu Maaşa Ek 13.550 TL Ödeme Fırsatı

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklilerine büyük müjde! Hafta sonu saat 19.30'da duyurulan kampanya ile emekli maaşlarına ek 13.550 TL ödeme yapılacak. Detaylar haberimizde...

para

SSK, BAĞ-KUR ve 4C emeklilerine büyük sürpriz! Hafta sonu saat 19.30'da duyurulan yeni kampanya ile emekliler, maaşlarına ek 13.550 TL ödeme alacak. Kurban Bayramı öncesi emeklilere yönelik başlatılan bu yeni kampanya, emeklilerin bayramı daha rahat geçirmelerini sağlayacak. İşte emekliler için bu müjdeli haberin detayları...

16 Milyon Emekli İçin Bayram Sürprizi

Türkiye'de EYT yasasının çıkmasıyla emekli sayısı 16 milyona ulaştı. Emekliler, Türkiye'nin en büyük sosyal grubunu oluşturuyor ve seçim dönemlerinde bu gücünü sandıkta da gösteriyor. 31 Mart yerel seçimlerinde talepleri karşılanmayan emekliler, sandığa gitmeyerek tepkilerini göstermişti. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hükümet, emeklilerin gönlünü almak için maaş ve bayram ikramiyesi ödemelerini öne çekti. Haziran ayının ilk yarısında bu ödemeler tamamlanacak. Ancak emeklilere bir müjde de bankalardan geldi.

Bayram İkramiyesi 13.550 TL Oldu

Bankalar, bayram öncesinde emeklilere ödedikleri maaş promosyonlarını artırdı. Kamu bankaları 8.000 TL ile 12.000 TL arasında promosyon ödemesi yaparken, özel bankalar 13.550 TL ile 18.000 TL arasında promosyon ödemesi yapıyor. Emekliler, bu promosyonlar sayesinde ek gelir elde edebilecek. Bankaların güncel promosyonları hakkında daha fazla bilgi almak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Başvurular Şubesiz Yapılabiliyor

Emekliler, başvuru işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmek için bankaların dijital bankacılık hizmetlerinden faydalanabiliyor. Banka şubesine gitmeden, seçtikleri bankanın mobil uygulaması veya internet bankacılığı aracılığıyla maaş promosyonu başvurusunda bulunabiliyorlar. Başvurular dakikalar içinde tamamlanarak, promosyon ücretleri emeklilerin hesaplarına aktarılıyor. Promosyon kampanyalarından yararlanmak ve bayram öncesi geri ödemesiz nakit desteği almak isteyen emekliler, vakit kaybetmeden başvurularını yapabilir. Emekli promosyonu ücretleri 3 iş günü içinde hesaba geçiyor.

Kampanya Detayları

Kamu Bankaları

  • Promosyon Tutarı: 8.000 TL - 12.000 TL
  • Başvuru Yöntemi: Şubeler, Mobil Uygulamalar, İnternet Bankacılığı

Özel Bankalar

  • Promosyon Tutarı: 13.550 TL - 18.000 TL
  • Başvuru Yöntemi: Şubeler, Mobil Uygulamalar, İnternet Bankacılığı

Emekliler, maaşlarını taşıdıkları bankalardan bu yüksek promosyon ödemelerini alarak bayram öncesi rahat bir nefes alabilirler. Bankaların sunduğu bu fırsatları kaçırmamak için başvurularınızı en kısa sürede yapmayı unutmayın. Kurban Bayramı öncesi yapılan bu ödeme, emeklilerin ekonomik yükünü hafifletecek ve bayramı daha huzurlu geçirmelerini sağlayacak.

Yazar: Admin
Yorum Yaz
Yorumlar (0)
Henüz yorum yapılmamış.
<
dqwdqw